Sport a turistika

 

Okolí Blanského lesa nabízí mnoho možností sportovních a turistických aktivit, samotný penzion nabízí možnost vyjížďky na koních. Můžete navštívit například blízkou rozhlednu na nejvyšší hoře Blanského lesa kleťi, golfový a adrenalinový parku v Hluboké nad Vltavou či navštívit areál v Lipně nad Vltavou s mnoha možnostmi od cyklistiky, adrenalinových zážitků až po výhled na okolní krajinu přímo z korun stromů. Areál v Lipně nad Vltavou je celoročně v provozu a nabízí tak  možnosti od lyžování až po koupání v "Jihočeském moři" Lipně.

Kulturní zážitky

Možnost využití prostorů pro pořádání svateb

 

Prožijte svůj Velký den v nádherném přírodním prostředí jihočeské krajiny.

Zajišťujeme možnost vlastní stravy i nápojů.

 

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

logo

Kromě míst poskytujících sportovní aktivity, lze v okolí nalézt i kulturní místa, nabízející návštěvy hradů, zámků a historických center v Jihočeském Kraji. Navštívit tak můžete Český Krumlov, jeho renesanční centrum, zámek či zámeckou zahradu s otáčivým hledištěm. Dále lze navštívit zámek v Hluboké nad Vltavou či hrad v Rožmberku nad Vltavou a další historické místa.

Český Krumlov

zámek v Hluboké nad Vltavou

Rožmberk nad Vltavou

 

služby

Okolní zážitky

Penzion se nachází v oblasti Blanského lesa v předhůří Šumavy, nabízející mnoho možností ke trávení volného času, ať už se jedná o cyklistiku, lyžování či procházky po  krajině národního parku. Kromě národního parku Šumavy lze navštívit i další zajímavá místa poskytující  sportovní a jiné aktivity.

 

fotogalerie

zážitky v okolí Lipna

 

kontakt

sport v Hluboké nad Vltavou

© Penzion na pohodu

2016

vytvořil Ondřej Petrovský 2016

logo
logo